Офтальмологічна клініка у Сумах

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Центр контактной коррекции зрения
  вулиця Леваневського, тел. 0(542)25-30-8... показати
  вулиця Леваневського, 26, тел. 0(542)25-30-89 детальніше
  Офтальмологічна клініка Центр контактной коррекции зрения знаходиться у Сумах, вулиця Леваневського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.
 • Оптика Лорнет
  вулиця Івана Сірка, тел. 0(50)910-43-4... показати
  вулиця Івана Сірка, 3, тел. 0(50)910-43-46 детальніше
  Офтальмологічна клініка Оптика Лорнет знаходиться у Сумах, вулиця Івана Сірка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Офтольмологическая клиника Новий Зир
  вулиця Герасима Кондратьєва, тел. 0(542)66-33-3... показати
  вулиця Герасима Кондратьєва, 211б, тел. 0(542)66-33-33 детальніше
  Офтальмологічна клініка Офтольмологическая клиника Новий Зир знаходиться у Сумах, вулиця Герасима Кондратьєва. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про офтальмологічна клініка у Сумах

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Сумах. Locator.ua відомо про три офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Центр контактной коррекции зрения, Оптика Лорнет, Офтольмологическая клиника Новий Зир , які розташовані на вул. Леваневського, вул. Івана Сірка, вул. Герасима Кондратьєва. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Сумах?

  За даним Locator.ua у Сумах ведуть діяльність 3 Офтальмологічна клініка.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Сумах?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр контактной коррекции зрения, Оптика Лорнет, Офтольмологическая клиника Новий Зир.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Сумах

Офтальмологічна клініка за районами Сум: