• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Синдерелла
  Суми, вулиця Пушкіна, тел. 0 (66) 237-50... показати
  Суми, вулиця Пушкіна, вулиця, тел. +380(66)237-50-50 детальніше
  Клінінгові компанії Синдерелла знаходиться у Сумах, вулиця Пушкіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Химчистка Свежесть
  площа Покровська, тел. 0 (50) 850-00... показати
  площа Покровська, 10, тел. +380(50)850-00-95 детальніше
  Клінінгові компанії Химчистка Свежесть знаходиться у Сумах, площа Покровська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Цех хозяйственного обслуживания
  вулиця Горького, тел. 0 (54) 225-79... показати
  вулиця Горького, вулиця, тел. +380(54)225-79-09 детальніше
  Клінінгові компанії Цех хозяйственного обслуживания знаходиться у Сумах, вулиця Горького.
 • Клининговая компания Clean Life
  вулиця Івана Сірка, тел. 0 (99) 309-50... показати
  вулиця Івана Сірка, 19/2к1, тел. +380(99)309-50-81 детальніше
  Клінінгові компанії Клининговая компания Clean Life знаходиться у Сумах, вулиця Івана Сірка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

коротко про клінінгові компанії у Сумах

На цій сторінці зібрані клінінгові компанії, розташовані у Сумах. Locator.ua відомо про чотири клінінгові компанії поряд з цим місцем серед яких Синдерелла, Химчистка Свежесть, Цех хозяйственного обслуживания та інші , які розташовані на вул. Пушкіна, пл. Покровська, вул. Горького і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці клінінгові компанії.

 • Скільки Клінінгові компанії у Сумах?

  За даним Locator.ua у Сумах ведуть діяльність 4 Клінінгові компанії.

 • Які Клінінгові компанії найкращі у Сумах?

  Locator радить відвідати насступні Клінінгові компанії у Сумах: Синдерелла, Химчистка Свежесть, Цех хозяйственного обслуживания.

 • Де знаходиться найближчі від мене Клінінгові компанії у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Клінінгові компанії, перейдіть на сторінку Клінінгові компанії у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Клінінгові компанії у Сумах?

  Ціни на послуги Клінінгові компанії залежать від конкретної послуги і Клінінгові компанії. Locator.ua дає можливість всім Клінінгові компанії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Клінінгові компанії.

 • Послугами яких Клінінгові компанії у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Клінінгові компанії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Синдерелла, Химчистка Свежесть, Цех хозяйственного обслуживания.

 • Як зв'язатись з цими Клінінгові компанії?

  Контакти для зв'язку з цими Клінінгові компанії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Клінінгові компанії у Сумах

Більше популярних послуг у рубриці:

прибирання приміщень, хімчистка м'яких іграшок, мийка автомобіля, хімчистка салону авто, хімчистка шкіри і замші, хімчистка штор