• Психотерапевтическая поликлиника

  вулиця Куликівська, тел. 0 (50) 224-53... показати
  вулиця Куликівська, 27, тел. +380(50)224-53-63 детальніше
  Логопеди Психотерапевтическая поликлиника знаходиться у Сумах, вулиця Куликівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про логопеди у Сумах (Сумська)

На цій сторінці зібрані логопеди, розташовані у Сумах (Сумська). Locator відомо про одна логопеди поряд з цим місцем серед яких Психотерапевтическая поликлиника , який розташований на вул. Куликівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці логопеди.

 • Скільки Логопеди у Сумах?

  За даним Locator у Сумах ведуть діяльність 1 Логопеди.

 • Які Логопеди найкращі у Сумах?

  Locator радить відвідати насступні Логопеди у Сумах: Психотерапевтическая поликлиника.

 • Де знаходиться найближчі від мене Логопеди у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Логопеди, перейдіть на сторінку Логопеди у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Логопеди у Сумах?

  Ціни на послуги Логопеди залежать від конкретної послуги і Логопеди. Locator.ua дає можливість всім Логопеди вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Логопеди.

 • Послугами яких Логопеди у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Логопеди, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Психотерапевтическая поликлиника.

 • Як зв'язатись з цими Логопеди?

  Контакти для зв'язку з цими Логопеди ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Логопеди у Сумах