Locator Суми Онкологічна клінікаОнкологічна клініка Суми

Онкологічна клініка у Сумах

1
 • Сумський обласний клінічний онкологічний центр (СОКОЦ)

  вулиця Привокзальна, тел. 0 (54) 270-03... показати
  вулиця Привокзальна, 33, тел. +380(54)270-03-51 детальніше
  Сумський обласний клінічний онкологічний центр є центром медико-консультативної та високо-спеціалізованої допомоги онкологічним хворим, в стаціонарних відділеннях якого надається спеціальне...

Коротко про онкологічна клініка у Сумах (Сумська)

На цій сторінці зібрані онкологічна клініка, розташовані у Сумах (Сумська). Locator відомо про одна онкологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Сумський обласний клінічний онкологічний центр (СОКОЦ) , який розташований на вул. Привокзальна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці онкологічна клініка.

 • Скільки Онкологічна клініка у Сумах?

  За даним Locator у Сумах ведуть діяльність 1 Онкологічна клініка.

 • Які Онкологічна клініка найкращі у Сумах?

  Locator радить відвідати насступні Онкологічна клініка у Сумах: Сумський обласний клінічний онкологічний центр (СОКОЦ).

 • Де знаходиться найближчі від мене Онкологічна клініка у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Онкологічна клініка, перейдіть на сторінку Онкологічна клініка у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Онкологічна клініка у Сумах?

  Ціни на послуги Онкологічна клініка залежать від конкретної послуги і Онкологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Онкологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Онкологічна клініка.

 • Послугами яких Онкологічна клініка у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Онкологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Сумський обласний клінічний онкологічний центр (СОКОЦ).

 • Як зв'язатись з цими Онкологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Онкологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Онкологічна клініка у Сумах