Автомобільний онлайн магазин ROOLER пропонує повний спектр товарів для Вашого авто, від запчастин та комплектуючих – до автохімії та мастил, тільки якісна оригінальна продукція в одному місці за найкращою ціною – це якість магазину Rooler, команда якого завжди на стороні покупця, адже піклування про авто є піклуванням про безпеку водія та пасажирів.

Якщо Ви шукаєте моторне масло 15w40, або будь-яке іншу моторну оливу, будьте впевнені, весь товар, представлений на сайті – є виключно оригінальним, жодних підробок чи аналогів, Rooler гарантує високий рівень, яким Ви точно будете задоволені.

Моторна олива 15w40: особливості та характеристики

Оскільки масло 15w40 використовується як для дизельних, так і для бензинових двигунів зі значним пробігом, для його виготовлення беруть якісну мінеральну основу та додають букет присадок, які забезпечують покращену експлуатацію, та працюють на зниження втрат на угар.

Аби розуміти, який клас моторної оливи підходить саме для Вашої автівки, не зайвим буде знати, що всі масла ранжуються за в’язкісно-температурними характеристиками, тому перше число в маркуванні означає низькотемпературну в’язкість, і після нього йде літера W, тобто winter. Друге число означає високотемпературну в’язкість. Таким чином, якщо олива має маркування 15w40, це означає, що вона може застосовуватися при досить широкому температурному режимі для всіх сезонів при дотриманні температур від -25 до +40.

Використовується таке мастило як для легкових, так і для вантажних авто, також у важкій техніці, але не рекомендоване для стаціонарних установок. Ідеальне для середньої полоси, непридатне для використання у південних регіонах в жарку пору року.

Переваги мастила 15w40

  • Стабільність складу та технічних характеристик оливи при температурних змінах
  • Швидкий запуск двигуна навіть за низької температури повітря
  • Високі диспергуючі якості, а також антикорозійні властивості
  • Відсутність хімічної дії на сальники та матеріали ущільнень
  • Не піниться

Аби обрана марка моторного масла проявляла себе якнайкраще, важливо уникати агресивного стилю водіння авто, адже саме це є основною причиною втрати в’язкості оливи. Розгін та гальмування мають бути плавними. Заміна та використання певної марки оливи має відповідати віку авто та тим вимогам, які вказує виробник. Для автівки зі значним пробігом варто проводити заміну масла частіше, при цьому марка 15w40 підходить для ветеранів, або ж для автівок після капремонту, заливати таку оливу у новий двигун точно не варто.

Заміна оливи 15w40

Навіть якщо Ви та Ваше авто пройшли разом багато кілометрів життя, і знаєте один про одного буквально все, варто пам’ятати, що ніхто з нас не молодшає, а тому не буває зайвим нагадати собі яких правил варто дотримуватися при заміні оливи марки 15w40, аби двигун працював якомога довше та стабільніше:

  1. Для того, аби позбутися відпрацьованого мастила, варто прогріти двигун протягом 20 хвилин, цього часу достатньо, аби в’язкість мастила стала максимальною, що дасть йому можливість витекти із системи
  2. Промивати двигун варто лише тоді, коли Ви не впевнені у якості попереднього обслуговування авто, тобто, наприклад, якщо Ви щойно купили авто з пробігом
  3. Якщо змінюєте масло – міняйте і фільтр
  4. Після заміни мастила варто дати двигуну попрацювати ще до 20 хвилин, аби нове мастило прогрілося та потрапило скрізь де треба, а показники індикаторів прийшли в норму

Купуйте якісні мастила на rooler.ua.