Locator Суми Пологові будинкиПологові будинки Суми

Пологові будинки у Сумах

2
фільтр: цілодобово
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Родильный Дом № 1
  Суми, вулиця Троїцька, тел. 0(542)22-07-5... показати
  Суми, вулиця Троїцька, 20, тел. 0(542)22-07-55 детальніше
  Пологові будинки Родильный Дом № 1 знаходиться у Сумах, вулиця Троїцька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:12.
 • Областной клинический перинатальный центр
  Суми, вулиця Санаторна, тел. 0(542)33-50-7... показати
  Суми, вулиця Санаторна, 3, тел. 0(542)33-50-77 детальніше
  Пологові будинки Областной клинический перинатальный центр знаходиться у Сумах, вулиця Санаторна. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

коротко про пологові будинки у Сумах

На цій сторінці зібрані пологові будинки, розташовані у Сумах. Locator.ua відомо про дві пологові будинки поряд з цим місцем серед яких Родильный Дом № 1, Областной клинический перинатальный центр , які розташовані на вул. Троїцька, вул. Санаторна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пологові будинки.

 • Скільки Пологові будинки у Сумах?

  За даним Locator.ua у Сумах ведуть діяльність 2 Пологові будинки.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пологові будинки у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пологові будинки, перейдіть на сторінку Пологові будинки у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пологові будинки у Сумах?

  Ціни на послуги Пологові будинки залежать від конкретної послуги і Пологові будинки. Locator.ua дає можливість всім Пологові будинки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Пологові будинки.

 • Послугами яких Пологові будинки у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пологові будинки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Родильный Дом № 1, Областной клинический перинатальный центр.

 • Як зв'язатись з цими Пологові будинки?

  Контакти для зв'язку з цими Пологові будинки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пологові будинки у Сумах

Пологові будинки за районами Сум: