• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Центр иностранных языков Polyglot
  Суми, вулиця Горького, тел. 0 (99) 515-80... показати
  Суми, вулиця Горького, 5/2, тел. +380(99)515-80-70 детальніше
  Навчання за кордоном Центр иностранных языков Polyglot знаходиться у Сумах, вулиця Горького.
 • Региональное Представительство Центра международных программ
  вулиця Петропавлівська, тел. 0 (50) 307-51... показати
  вулиця Петропавлівська, 98, тел. +380(50)307-51-26 детальніше
  Навчання за кордоном Региональное Представительство Центра международных программ знаходиться у Сумах, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 15:00.

коротко про навчання за кордоном у Сумах

На цій сторінці зібрані навчання за кордоном, розташовані у Сумах. Locator.ua відомо про дві навчання за кордоном поряд з цим місцем серед яких Центр иностранных языков Polyglot, Региональное Представительство Центра международных программ , які розташовані на вул. Горького, вул. Петропавлівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці навчання за кордоном.

 • Скільки Навчання за кордоном у Сумах?

  За даним Locator.ua у Сумах ведуть діяльність 2 Навчання за кордоном.

 • Які Навчання за кордоном найкращі у Сумах?

  Locator радить відвідати насступні Навчання за кордоном у Сумах: Центр иностранных языков Polyglot, Региональное Представительство Центра международных программ.

 • Де знаходиться найближчі від мене Навчання за кордоном у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Навчання за кордоном, перейдіть на сторінку Навчання за кордоном у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Навчання за кордоном у Сумах?

  Ціни на послуги Навчання за кордоном залежать від конкретної послуги і Навчання за кордоном. Locator.ua дає можливість всім Навчання за кордоном вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Навчання за кордоном.

 • Послугами яких Навчання за кордоном у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Навчання за кордоном, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр иностранных языков Polyglot, Региональное Представительство Центра международных программ.

 • Як зв'язатись з цими Навчання за кордоном?

  Контакти для зв'язку з цими Навчання за кордоном ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Навчання за кордоном у Сумах

Більше популярних послуг у рубриці:

переклад паспорта, мовні курси для дітей, курси англійської мови