• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Региональное Представительство Центра международных программ
  вулиця Петропавлівська, тел. 0(50)307-51-2... показати
  вулиця Петропавлівська, 98, тел. 0(50)307-51-26 детальніше
  Навчання за кордоном Региональное Представительство Центра международных программ знаходиться у Сумах, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Центр иностранных языков Polyglot
  вулиця Горького, тел. 0(99)515-80-7... показати
  вулиця Горького, 5/2, тел. 0(99)515-80-70 детальніше
  Навчання за кордоном Центр иностранных языков Polyglot знаходиться у Сумах, вулиця Горького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.

коротко про навчання за кордоном у Сумах

На цій сторінці зібрані навчання за кордоном, розташовані у Сумах. Locator.ua відомо про дві навчання за кордоном поряд з цим місцем серед яких Региональное Представительство Центра международных программ, Центр иностранных языков Polyglot , які розташовані на вул. Петропавлівська, вул. Горького. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці навчання за кордоном.

 • Скільки Навчання за кордоном у Сумах?

  За даним Locator.ua у Сумах ведуть діяльність 2 Навчання за кордоном.

 • Де знаходиться найближчі від мене Навчання за кордоном у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Навчання за кордоном, перейдіть на сторінку Навчання за кордоном у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Навчання за кордоном у Сумах?

  Ціни на послуги Навчання за кордоном залежать від конкретної послуги і Навчання за кордоном. Locator.ua дає можливість всім Навчання за кордоном вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Навчання за кордоном.

 • Послугами яких Навчання за кордоном у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Навчання за кордоном, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Региональное Представительство Центра международных программ, Центр иностранных языков Polyglot.

 • Як зв'язатись з цими Навчання за кордоном?

  Контакти для зв'язку з цими Навчання за кордоном ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Навчання за кордоном у Сумах

Більше популярних послуг у рубриці:

курси польської мови, курси англійської мови, курси німецької мови