Locator Суми МитниціМитниці Суми

Митниці у Сумах

3
фільтр: цілодобово
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Сумская таможня ГФС Украины Дежурная часть
  вулиця Юрія Вєтрова, тел. 0(542)24-72-1... показати
  вулиця Юрія Вєтрова, 24, тел. 0(542)24-72-18 детальніше
  Митниці Сумская таможня ГФС Украины Дежурная часть знаходиться у Сумах, вулиця Юрія Вєтрова. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Сумская Таможня ГФС
  вулиця Юрія Вєтрова, тел. 0(542)68-71-0... показати
  вулиця Юрія Вєтрова, 24, тел. 0(542)68-71-00 детальніше
  Митниці Сумская Таможня ГФС знаходиться у Сумах, вулиця Юрія Вєтрова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.
 • Таможенный пост Центральный Сумской таможни Государственной фискальной службы Украины
  вулиця Юрія Вєтрова, тел. 0(542)68-71-3... показати
  вулиця Юрія Вєтрова, 35, тел. 0(542)68-71-34 детальніше
  Митниці Таможенный пост Центральный Сумской таможни Государственной фискальной службы Украины знаходиться у Сумах, вулиця Юрія Вєтрова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про митниці у Сумах

На цій сторінці зібрані митниці, розташовані у Сумах. Locator.ua відомо про три митниці поряд з цим місцем серед яких Сумская таможня ГФС Украины Дежурная часть, Сумская Таможня ГФС, Таможенный пост Центральный Сумской таможни Государственной фискальной службы Украины , які розташовані на вул. Юрія Вєтрова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці митниці.

 • Скільки Митниці у Сумах?

  За даним Locator.ua у Сумах ведуть діяльність 3 Митниці.

 • Де знаходиться найближчі від мене Митниці у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Митниці, перейдіть на сторінку Митниці у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Митниці у Сумах?

  Ціни на послуги Митниці залежать від конкретної послуги і Митниці. Locator.ua дає можливість всім Митниці вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Митниці.

 • Послугами яких Митниці у Сумах краще скористатись?⭐

 • Як зв'язатись з цими Митниці?

  Контакти для зв'язку з цими Митниці ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Митниці у Сумах