• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Химчистка Свежесть
  площа Покровська, тел. 0(50)850-00-9... показати
  площа Покровська, 10, тел. 0(50)850-00-95 детальніше
  Клінінгові компанії Химчистка Свежесть знаходиться у Сумах, площа Покровська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Клининговая компания Clean Life
  Суми, вулиця Івана Сірка, тел. 0(99)309-50-8... показати
  Суми, вулиця Івана Сірка, 19/2к1, тел. 0(99)309-50-81 детальніше
  Клінінгові компанії Клининговая компания Clean Life знаходиться у Сумах, вулиця Івана Сірка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Цех хозяйственного обслуживания
  вулиця Горького, тел. 0(542)25-79-0... показати
  вулиця Горького, вулиця, тел. 0(542)25-79-09 детальніше
  Клінінгові компанії Цех хозяйственного обслуживания знаходиться у Сумах, вулиця Горького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:30 до 12:00.
 • Синдерелла
  вулиця Пушкіна, тел. 0(66)237-50-5... показати
  вулиця Пушкіна, вулиця, тел. 0(66)237-50-50 детальніше
  Клінінгові компанії Синдерелла знаходиться у Сумах, вулиця Пушкіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.

коротко про клінінгові компанії у Сумах

На цій сторінці зібрані клінінгові компанії, розташовані у Сумах. Locator.ua відомо про чотири клінінгові компанії поряд з цим місцем серед яких Химчистка Свежесть, Клининговая компания Clean Life, Цех хозяйственного обслуживания та інші , які розташовані на пл. Покровська, вул. Івана Сірка, вул. Горького і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці клінінгові компанії.

 • Скільки Клінінгові компанії у Сумах?

  За даним Locator.ua у Сумах ведуть діяльність 4 Клінінгові компанії.

 • Де знаходиться найближчі від мене Клінінгові компанії у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Клінінгові компанії, перейдіть на сторінку Клінінгові компанії у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Клінінгові компанії у Сумах?

  Ціни на послуги Клінінгові компанії залежать від конкретної послуги і Клінінгові компанії. Locator.ua дає можливість всім Клінінгові компанії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Клінінгові компанії.

 • Послугами яких Клінінгові компанії у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Клінінгові компанії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Химчистка Свежесть, Клининговая компания Clean Life, Цех хозяйственного обслуживания.

 • Як зв'язатись з цими Клінінгові компанії?

  Контакти для зв'язку з цими Клінінгові компанії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Клінінгові компанії у Сумах

Більше популярних послуг у рубриці:

, хімчистка м'яких іграшок, хімчистка штор, мийка автомобіля, хімчистка шкіри і замші, хімчистка салону авто