Locator Суми ГоспіталіГоспіталі Суми

Госпіталі у Сумах

1
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ку Сумского областного совета Сумской областной клинический госпиталь ветеранов войны
  вулиця Ковпака, тел. 0 (54) 224-16... показати
  вулиця Ковпака, 24, тел. +380(54)224-16-39 детальніше
  Госпіталі Ку Сумского областного совета Сумской областной клинический госпиталь ветеранов войны знаходиться у Сумах, вулиця Ковпака. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 17:00.

коротко про госпіталі у Сумах

На цій сторінці зібрані госпіталі, розташовані у Сумах. Locator.ua відомо про одна госпіталі поряд з цим місцем серед яких Ку Сумского областного совета Сумской областной клинический госпиталь ветеранов войны , який розташований на вул. Ковпака. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці госпіталі.

 • Скільки Госпіталі у Сумах?

  За даним Locator.ua у Сумах ведуть діяльність 1 Госпіталі.

 • Які Госпіталі найкращі у Сумах?

 • Де знаходиться найближчі від мене Госпіталі у Сумах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Госпіталі, перейдіть на сторінку Госпіталі у Сумах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Госпіталі у Сумах?

  Ціни на послуги Госпіталі залежать від конкретної послуги і Госпіталі. Locator.ua дає можливість всім Госпіталі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Госпіталі.

 • Послугами яких Госпіталі у Сумах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Госпіталі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ку Сумского областного совета Сумской областной клинический госпиталь ветеранов войны.

 • Як зв'язатись з цими Госпіталі?

  Контакти для зв'язку з цими Госпіталі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Госпіталі у Сумах